O nás 

Gappa Solutions s.r.o. se zabývá především tvorbou webových stránek a SEO.

Jsme tým lidí, nadšenců, pro které je svět internetu nejen práce, ale i zábava. Rozhodli jsme se nabízet našim klientům něco víc. Zakládáme si na osobním kontaktu, komunikaci a individuálním přístupu. Poradíme vám, najdeme řešení přesně podle vašich představ a finančních možností.

Po zprovoznění stránek však naše práce nekončí. Našim klientům jsme vždy po ruce a ochotně řešíme jakékoliv požadavky pro spokojenost na všech stranách.

Hlavní myšlenkou naší práce je to, že webové stránky může mít každý. Nepotřebujete k tomu miliony ani vzdělání v oboru. Každý se může naučit, jak o své stránky správně pečovat a získat tak více zákazníků.

K tomu, aby se i laik mohl naučit ve světe internetu chodit však potřebuje zázemí, které vám Gappa dá.

Pracujeme po celé ČR, ale najdete nás v Olomouci, na ulici Chválkovická 24. Klidně se k nám zastavte na kus řeči.

Čerpali jsme podporu z ESF.

Jak pracujeme?

Nejste si jisti, jak bude probíhat případná spolupráce na tvorbě vašich nových webových stránek?

Budeme rádi, když se zastavíte u nás v kanceláři, kde nad kávou můžeme probrat vaše představy. Navrhneme pro vás nejoptimálnější řešení na míru vašemu podnikání. Na základě naší schůzky vám zdarma vypracujeme cenovou kalkulaci pro jasnou představu o finanční náročnosti projektu.

Pokud s cenovou nabídkou budete souhlasit, pustíme se do práce. Do 10 dní vytvoříme grafický návrh, který nadále budeme upravovat na základě vašich připomínek.

Jakmile budete s designem spokojeni, začneme pracovat na technické realizaci stránek a naplníme web obsahy, které dodáte vy nebo je zpracujeme my. Tato fáze zabere zhruba týden. Průběh prací budete moct sledovat v testovacím prostředí, ke kterému dostanete heslo.

Po schválení výsledné podoby webové stránky spustíme. Na základě našich zkušeností předpokládáme, že celý proces tvorby stránek bude trvat přibližně 4-5 týdnů.